Sledujte akadémiu k sv. Jozefovi

Giuseppe-1 (1).jpg

V stredu 8.12. na prikázanú slávnosť Nepoškvrneného počatia Panny Márie sa skončí Rok sv. Jozefa. Pri tejto príležitosti pripravujeme akadémiu ku cti sv. Jozefa. Uskutoční sa hneď po skončení večernej sv. omše. Srdečne Vás pozývame k sledovaniu sv. omše o 18:00 hod. a potom aj akadémie prostredníctvom Kežmarskej televízie alebo na www.kukni.sk alebo www.fara-kezmarok.sk. Tu si môžete pozrieť a pripomenúť katechézu č. 1, katechézu č.2 a katechézu č.3, ktoré sme tento rok v marci pripravili ku cti sv. Jozefa.