Sledujte akadémiu k sv. Jozefovi

Giuseppe-1 (1).jpg

V stredu 8.12. na prikázanú slávnosť Nepoškvrneného počatia Panny Márie sa skončí Rok sv. Jozefa. Pri tejto príležitosti pripravujeme akadémiu ku cti sv. Jozefa. Uskutoční sa hneď po skončení večernej sv. omše. Srdečne Vás pozývame k sledovaniu sv. omše o 18:00 hod. a potom aj akadémie prostredníctvom Kežmarskej televízie alebo na www.kukni.sk alebo www.fara-kezmarok.sk. Tu si môžete pozrieť a pripomenúť katechézu č. 1, katechézu č.2 a katechézu č.3, ktoré sme tento rok v marci pripravili ku cti sv. Jozefa.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188