Aplikácia farnosti

Aplikácia Farnosť Kežmarok je progresívna webová aplikácia (PWA). Aplikáciu si jednoducho nainštalujete do mobilného zariadenia alebo na počítač. Aplikáciu nie je nutné nijako aktualizovať pri zmene obsahu na webovej stránke, stačí mať pripojenie k internetu. Jednou z hlavných výhod tejto aplikácie na mobilných zariadeniach je jej schopnosť fungovať v offline režime, teda bez nutnosti pripojenia k internetu. V režime online pripojenia poskytuje aplikácia prístup ku všetkým sekciám webovej stránky. V offline režime je dostupná iba stránka s aktuálnymi oznamami, čo Vám umožní okamžite zistiť informácie o naplánovaných svätých omšiach.

Ako si nainštalujete aplikáciu do mobilu?

Ak používate operačný systém Android

1. Otvorte farskú webovú stránku v prehliadači Google Chrome na vašom Android zariadení.
  2. Kliknite na ikonu troch bodiek v pravom hornom rohu prehliadača pre otvorenie ponuky.
  3. Z ponuky vyberte "Pridať na plochu" alebo "Inštalovať aplikáciu".
  4. V dialógovom okne potvrďte pridanie aplikácie kliknutím na "Pridať" alebo "Inštalovať".
  5. Aplikácia sa nainštaluje a pridá na plochu vášho zariadenia.

Ak používate operačný systém iOS/iPadOS

1. Otvorte farskú webovú stránku v prehliadači Safari na vašom iPhone alebo iPad.
  2. Kliknite na ikonu zdieľania (obdĺžnik s šípkou smerujúcou nahor) v dolnej časti obrazovky.
  3. Posuňte ponuku možností a vyberte "Pridať na plochu".
  4. V dialógovom okne môžete upraviť názov aplikácie a potom potvrďte kliknutím na "Pridať".
  5. Aplikácia sa nainštaluje a pridá na plochu vášho zariadenia.

Niektoré praktické návrhy pre katechézu o modlitbe

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 5. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,1-8. Prajem Vám príjemné počúvanie!