Podporte nás 2% z dane

1343046662_10_1-640x435 (2) (1).jpg

Milí priatelia a podporovatelia, aj tento rok máme možnosť zo svojej už zaplatenej dane venovať 2% jednotlivým neziskovým organizáciám. Medzi nimi sú aj organizácie Katolíckej cirkvi. Nebuďme ľahostajní k tomu, že sami môžeme rozhodnúť o osude našich peňazí. Podporme týmto aj naše katolícke organizácie.

Zvlášť Vás povzbudzujeme, aby ste podporili naše dve kežmarské organizácie: Združenie Baziliky sv. Kríža a Združenie DOMOV Kežmarok. Potrebné tlačivá nájdete na webstránke našej farnosti v položke „2% Z DANE“.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188