Prosíme, podporte cez SMS náš projekt!

IMG_1750-kopia (1).jpg

Naša farnosť Kežmarok podala žiadosť na Prešovský samosprávny kraj o dotáciu vo výške 10 000,- EUR na opravu vonkajšej omietky na budove Charity. Je to budova hneď pri bazilike, ktorá slúži ako pastoračné centrum. Stretávajú sa v nej birmovanci, deti na eRku, seniori, bývajú tam nácviky speváckych zborov. Podporené budú 2 projekty za okres s najväčším počtom SMS. Zoznam projektov je zverejnený TU. Z jedného mobilného čísla je možné hlasovať iba za jeden projekt. Za jeden projekt sa dá hlasovať iba jedenkrát (1 SMS = 1 projekt).  Spätná SMS o potvrdení hlasovania za daný projekt je bezplatná.

Prosím, podporte nás! Hlasovanie trvá od 26. apríla do 10. mája. Do SMS napíšte: PSK6 a odošlite na číslo: 0902 025 502. ĎAKUJEME!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188