Zvuk zvonov na uctenie obetí COVID-19

6884554_1000x-720x471.jpg

Chceli by sme si spoločne pomocou zvonenia i modlitby uctiť obete pandemického ochorenia Covid-19 na Slovensku, ktoré si počas roka vyžiadalo. Do tejto iniciatívy sa spolu s nami zapájajú mnohé slovenské katedrály, baziliky, či významnejšie kostoly a kostoliky.

Naša farnosť Kežmarok sa taktiež zapojí do tejto aktivity. Úctu obetiam vzdáme prostredníctvom 10 minútového zvonenia v utorok 30.3.2021 o 15:00 hod. Práve v tento deň je to i rok od prvého zaznamenaného úmrtia na toto ochorenie na Slovensku. Taktiež 10 minút symbolizuje už takmer 10 000 obetí, ktoré si doposiaľ pandémia vyžiadala. Pridajte sa k nám v tomto čase krátkou modlitbou za zvuku zvonov.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188