Zjednoťme sa v spoločnej modlitbe na Štedrý večer

0-1647_nativity-silhouette-eps-stock-vector-mary-joseph-and-1-646x471.png

Naši drahí farníci v Kežmarku. Zjednoťme sa na Štedrý večer. Sadnime si za štedrovečerný stôl v rovnakú hodinu o 18:00 hod. K modlitbe Vás pozve zvuk zvonov z obnovenej kežmarskej zvonice. Pripravili sme pre Vás aj text spoločnej liturgie, ktorou sa začne štedrá večera. Zastavte sa v sakristii baziliky vziať si vianočné oblátka ako darček od nás kňazov.

Na Vianoce, keď svet stíchne, nech Vám Božie dieťa vdýchne, radosť, pokoj, dobrú vôľu nielen v túto svätú chvíľu, ale každučký deň v roku nech Vám stojí popri boku.
To Vám všetkým zo srdca vyprosujú Vaši kňazi!

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!