Zjednoťme sa v modlitbe

13-2-665x435 (1).jpg

Celým Slovenskom otriasla veľká tragédia, ktorá sa odohrala v našom meste, ku ktorej došlo včera večer v neskorých hodinách. Násilnou smrťou zomreli dvaja manželia – rodičia a ohrozený bol aj život ďalšej osoby. Pozývam obyvateľov nášho mesta ako aj našej krajiny, aby sme sa zjednotili v modlitbe za zomrelých rodičov. Pozostalým vyjadrujem úprimnú sústrasť a prosím, prejavme im našu ľudskú a kresťanskú blízkosť. Chcem sa poďakovať všetkým zložkám – polícii, hasičom a zdravotníkom, ktorí zabránili ešte väčšej tragédii a poskytli nevyhnutnú prvú pomoc a ochranu. V tejto chvíli vkladám do svojich kňazských modlitieb a do Božieho milosrdenstva aj útočníka. Na záver dnešnej sv. omše, ktorú bude v priamom prenose vysielať Kežmarská televízia o 18:00 hod., sa pomodlíme 1 desiatok posvätného ruženca „ktorý pre nás kríž niesol.“ Pripojte sa k nám (www.fara-kezmarok.sk alebo www.kukni.sk).

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188