Zbierajte pexeso Ježišových zázrakov

IMG_0814-2-521x471.jpg

Pre deti našej farnosti sme pripravili novú aktivitu na sv. omše, ktoré sú pre nich určené každý piatok o 16:30 hod. v našej Bazilike sv. Kríža. Homílie budú zamerané na priblíženie dvanástich Ježišových zázrakov. Deti postupne dostanú obrázky Ježišových zázrakov, ktoré si budú ukladať do pokladničky. Postupne vznikne pexeso s 24 obrázkami. Doma sa môžu pexeso nielen hrať so súrodencami alebo rodičmi, ale kto nájde správnu dvojicu, povie ostatným o Ježišovom zázraku, ktorý je na obrázku. Na tejto webstránke zverejníme vždy prepis kázne.

Na záver sv. omše deti budú dostávať súťažné otázky. Zo správnych odpovedí nasledujúci týždeň vylosujeme siedmich výhercov. Tešíme sa na Vás, deti! Priveďte aj Vašich rodičov, súrodencov a starých rodičov.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Modlitba je povinnosť alebo nevyhnutnosť?

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 11. nedele v Cezročnom období (16.6.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 4,26-34. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188