Zažnite s nami sviece a modlite sa za zasvätené osoby

04vita_consacrata (1).jpg

Na sviatok Obetovania Pána v stredu 2. februára sa na začiatku každej sv. omše uskutoční požehnanie sviec a procesia. Prineste si na tieto sv. omše sviece. Tí, ktorí sa nemôžu zúčastniť v tento deň svätých omší, zadovážte si sviečky a sledujte priamy prenos sv. omše o 18:00 hod. prostredníctvom Kežmarskej televízie, alebo na www.fara-kezmarok.sk alebo www.kukni.sk.

2. februára si pripomíname aj Deň zasväteného života. V tento deň sa modlíme za rehoľníkov a rehoľnice a za nové povolania do zasväteného života. Pri večernej sv. omši o 18:00 hod. v bazilike si rehoľné sestry, ktoré pôsobia v našej farnosti, obnovia svoje rehoľné sľuby. Správu nájdete aj na TKKBS

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188