Zažili sme krásny farský Deň matiek

20220508_155359-2 (1).jpg

V nedeľu 8. mája sme v našej farnosti  zorganizovali farský Deň matiek. Začal popoludňajšou mariánskou pobožnosťou o 15:00 v Bazilike sv. Kríža, kde sme prosili nebeskú Matku Máriu o ochranu pre všetky matky a ich rodiny. Potom sme sa presunuli na farský dvor, kde bolo pre mamičky pripravené pohostenie, program a pre každú z nich malý darček. Ďakujeme dobrotivému Pánu Bohu, že napriek rôznym predpovediam nám doprial priaznivé počasie. Zo srdca ďakujeme každému, kto pomohol s prípravou a priebehom tohto milého stretnutia. Ponúkame Vám text modlitby matky za deti a k tomu pár fotiek. Ak Pán Boh dá, tešíme sa už na Deň otcov (19.6.).

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188