Výzva pre deti na mariánsky mesiac máj

IMG_1684-2-336x471 (1).jpg

Milé deti, o niekoľko dní začne mesiac máj. Je to mariánsky mesiac, keď si osobitne uctievame Ježišovu matku Pannu Máriu. Pripravili sme pre Vás takúto ponuku. V sakristii baziliky si môžete zobrať obrázok Fatimskej Panny Márie. Na druhej strane sú uvedené dátumy. Ten z Vás, kto sa počas mesiaca máj zúčastní na májových pobožnostiach (v bazilike každý večer od pondelka do soboty o 17:45 a v nedeľu o 15:00) a nazbiera aspoň 25 pečiatok, získa krásne puzzle (500) s obrázkom Pána Ježiša pri Poslednej večeri alebo Pána Ježiša a Panny Márie na svadbe v Káne Galilejskej.  Pečiatku na obrázok dieťa dostane vždy v sakristii baziliky. Každý, kto získa aspoň 5 pečiatok za účasť na týchto pobožnostiach, dostane od nás drobný darček, ktorý bude odstupňovaný (5-10-15-20 pečiatok). Rodičia, prichádzajte s Vašimi deťmi na tieto pobožnosti a na sv. omše.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188