Využite ešte možnosť pristúpiť k sv. spovedi

Confessione-2 (1).jpg

Po dlhom čase budeme opäť sláviť veľkonočné sviatky bez obmedzení. Povzbudzujeme Vás, aby ste obnovili svoj vzťah k Bohu, vrátili sa do našich chrámov a so zbožnou a aktívnou účasťou sa zúčastňovali bohoslužieb Vyjadrite to aj tým, že sa pred Veľkou Nocou dobre vyspovedáte. Osobitne pozývame mládež. Spoločná sv. spoveď za účasti viacerých kňazov bude v našej bazilike ešte v utorok 12. apríla od 9:00 do 11:30 a od 14:00 do 17:00 hod.  Príďte získať Božie odpustenie a pokoj v srdci.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188