Vysielačka koledníkov Dobrej noviny

titulka-720x471 (2) (1).jpg

V sobotu 9. decembra sa uskutočnilo v Bazilike Svätého Kríža vysielanie koledníkov Dobrej noviny. Svätú omšu celebroval a požehnanie koledníkom udelil spišský pomocný biskup Mons. Ján Kuboš. V závere svätej omše s vinšovaním vystúpili koledníci z Vlkoviec (filiálka farnosti Tvarožná). V tomto roku vyzbierané peniaze pôjdu na projekty v Južnom Sudáne. Tieto deti z malého Slovenska už 29 rokov spolupracujú na veľkom Božom diele. Ďakujem Program po skončení svätej omše pokračoval v priestoroch Hotelovej akadémie. Celý záznam zo svätej omše si môžete vypočuť na tomto odkaze: https://www.lumen.sk/archiv-play/171968

Viac fotografií z „Vysielačky“ môžete nájsť na našej facebook stránke.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188