Výročná obnova ružencového bratstva farnosti

ruzenec-benediktinsky-hnedy-olivove-drevo-720x471 (1).jpg

V nedeľu 7. januára si pripomenieme v našej farnosti výročie obnovy ružencového spoločenstva. Stretnutie začne v bazilike o 15:00 adoráciou a modlitbou posvätného ruženca. Členov prosíme, aby si na túto obnovu so sebou priniesli aj modlitbu Sľub k Ružencovej Panne Márii. Potom bude nasledovať sv. omša o 16:00. Srdečne všetkých pozývame na túto sv. omšu, zvlášť tých, ktorí by sa chceli zapojiť do ružencového spoločenstva v našej farnosti.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188