Výnimočná výzdoba ako poďakovanie za úrodu

IMG_6894-450x471 (1).jpg

V týchto dňoch mnohé kostoly po Slovensku zdobí tradičná výzdoba spojená s poďakovaním za úrodu. V stredu 22. septembra sme sa zhromaždili v našej Bazilike minor sv. Kríža, aby sme poďakovali Pánu Bohu za tohtoročnú úrodu. Ďakujeme tým, ktorí pripravili nádhernú výzdobu. Je to harmonia rozmanitosti a krásy, ktorá odkazuje na Stvoriteľa. Taktiež ďakujeme tým, ktorí pripravili výzdobu v Mariánskom kostole a na filiálkach.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188