Veľkonočné trojdnie pre mladých v kláštore

57a7472f4a934-720x471 (1).jpg

Sestry redemptoristky v Kežmarku pozývajú mladých do 35rokov života prežiť Veľkonočné trojdnie v kláštore Ježiša Krista Vykupiteľa sveta na Kamennej bani v Kežmarku. Tajomstvami Ježišovho umučenia, smrti a zmŕtvychvstania nás bude sprevádzať vdp. Lukáš Fejerčák, rodák z Kežmarku a doktorand liturgiky v Ríme. Pobyt začína poobede na Zelený štvrtok a končí slávnostným obedom na Veľkonočnú nedeľu t.j. od 28. do 31. marec 2024. Prihlásiť je možné najneskôr do pondelka 25. marca 2023. Bližšie informácie nájdete na web stránke: https://redemptoristky.sk/index.php/ponuka/bliziace-sa-aktivity

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188