Veľkonočná sviatosť zmierenia

Sviatky Veľkej noci sú už čo chvíľa tu. Nezabudnime na to najdôležitejšie – svätú spoveď.

Prinášame vám rozpis spovedania v našom dekanáte a prosíme, aby ste si sviatosť zmierenia nenechávali na poslednú chvíľu. Pripomíname, že v piatok 22. marca sviatosť zmierenia popoludní pred sv. omšami nebudeme vysluhovať !!! (Spovedanie v okolitých farnostiach). Za pochopenie ďakujeme.

Niektoré praktické návrhy pre katechézu o modlitbe

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!