Unikátny spoločný projekt farnosti Kežmarok a farnosti Rozkvet v Považskej Bystrici

V rámci Národného týždňa manželstva dve farnosti spojuli sily a vytvorili spoločný projekt. Farnosť Kežmarok a farnosť Rozkvet v Považskej Bystrici ponúkajú duchovnú obnovu na tému: Starozákonné manželské páry – vzor pre dnešné manželstvá. Počas siedmich dní od 14. do 20. februára postupne predstavíme sedem známych biblických manželských párov zo Starého zákona, ktoré môžu byť aj pre ľudí v súčasnosti veľkou inšpiráciou. Denný program obnovy vychádza z jednoduchej štruktúry: Sväté písmo – zamyslenie – modlitba. Všetkých záujemcov čaká konkrétny úryvok zo Svätého písma, následne krátke video zamyslenia a na záver modlitba desiatku svätého ruženca na konkrétny úmysel spojený s manželstvom a rodinou. Príspevok bude uverejnený každý deň od pondelka (14.2.) do nedele (20.2.) o 8:00 hod. ráno na stránkach farnosti Kežmarok a Saletínov vo farnosti Rozkvet na sociálnej sieti Facebook. Pridajte sa k nám a dajte vedieť aj ostatným!

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188