Týždeň manželstva u vás DOMA!

NTM-2021_web-8-720x471 (1).jpg

V dnešnej dobe zvlášť potrebujeme propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. Pridajte sa do Národného týždňa manželstva (NTM). Využite online ponuku „NTM doma“. V týždni oslavy sv. Valentína, od nedele 7. februára do nedele 14. februára, nájdete na webstránke: www.ntm.sk každý deň nové podnety ako pestovať v manželstve bezpečné prostredie. Prežite špeciálny čas so svojím manželským partnerom. Obsah jednotlivých tém nájdete TU. Dajte o tejto aktivite vedieť aj vo svojom okolí. Prepošlite odkaz ostatným manželom a rodinám.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 14. nedele v Cezročnom období (7.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,1-6. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188