To, čo chcem, je Betlehem

KOMISIA (1).jpg

Uprostred mnohých, neraz plytkých symbolov, ktoré sú spájané s Vianocami chceme vyzdvihnúť najoriginálnejší a najpodstatnejší symbol – Betlehem a dieťa v jasliach. Preto Vám ponúkame nálepku Betlehema s dieťatkom v jasliach na priesvitnej fólii, ktorú si nalepíte na okno. Pripravilo ho Diecézne centrum mládeže. Cena je 4,- €.Zakúpením podporíte toto centrum. Môžete si ju kúpiť pri východe z baziliky. Po nalepení sa fólia odstráni a na okne ostane obrys Betlehema. Aj týmto viditeľným symbolom vyznáme našu vieru, že v tejto domácnosti sa slávia kresťanské Vianoce ako sviatok narodenia Božieho Syna. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188