Stretneme sa pri Kaplnke Kristovho pádu

thumbnail_IMG_7462-450x471 (1).jpg

Nasledujúce tri dni pred slávnosťou Nanebovstúpenia Pána od 23. do 25. mája sú prosebné dni. Záväzný je iba jeden z nich. Obsahom prosebných dní sú prosby za úrodu. Minulý rok sme obnovili Kaplnku Kristovho pádu, pri ktorej sa v minulosti stretávali kežmarskí veriaci a prosili o požehnanie úrody. Preto v stredu 25. mája o 19:00 hod. Vás pozývame k tejto kaplnke, kde sa pomodlíme pobožnosť za požehnanie úrody.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188