„Stratila sa mládež z Cirkvi?“ – Sledujte naživo prednášku

teenagers-leaving-church (1).jpg

Tým, ktorí chcú prehĺbiť svoje poznanie náuky Katolíckej cirkvi, ponúkame tzv. Kolokvium nad vybranými otázkami katolíckej teológie. V sobotu 22. januára od 10.00 do 11.00 hod. v Bazilike minor sv. Kríža v Kežmarku to bude mimoriadne zaujímavá a dôležitá téma: „STRATILA SA MLÁDEŽ Z CIRKVI?“ Prednášajúcim bude Mgr. Ľuboš Laškoty, riaditeľ Komisie pre mládež Spišskej diecézy. Priama účasť v bazilike je umožnená tým, ktorí sú očkovaní alebo po prekonaní covidu. Prednášku bude vysielať v priamom prenose aj Kežmarská televízia ako aj cez webstránku: www.fara-kezmarok.sk alebo www.kukni.sk.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188