Spoznajte kostoly v našom dekanáte

43-–-kopia.jpg

Milé deti, pripravilí sme pre Vás letnú aktivitu, v ktorej Vás chceme motivovať, aby ste poznali niektoré kostoly nášho dekanátu Kežmarok. V sakristii baziliky si môžete zobrať mapu a preukaz pútnika, do ktorého si zapíšete navštívené kostoly. Tých z Vás, ktorí navštívite všetky  označené kostoly a splníte predpísané úlohy v preukaze pútníka, odmeníme po skončení letných prázdnin.  Názov „dekanát“ je označenie pre územie, ktoré pozostáva z viacerých farností. Je to niečo podobné ako okres.  Na čele dekanátu stojí dekan, ktorý koordinuje činnosť kňazov v jednotlivých farnostiach.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188