Speváci zo Sardínie vystúpia na sv. omši v bazilike

2021-08-26_kezmarok_church_28_archiv-720x471 (1).jpg

Vo štvrtok 26.8. sme niektorí mali možnosť vypočuť si koncert zboru „Coro Terra Galana“ zo Sardínie v našom Mariánskom kostole. Bol to skutočne duchovný a umelecký zážitok. Spevaci prijali naše pozvanie a teraz v nedeľu 29.8. budú doprevádať svojím spevom sv. omšu o 9:30 hod. v našej bazilike. Srdečne Vás všetkých pozývame. Prosíme, dajte vedieť aj ostatným.

Niekoľko záberov zo spomínaného koncertu v Mariánskom kostole

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188