Špeciálne číslo Farského listu k návšteve pápeža

Pri príležitosti návštevy Svätého Otca Františka sme pripravili špeciálne číslo Farského listu. Nájdete v ňom podrobný harmonogram pápežovej  návštevy, výber z jeho myšlienok, oficiálnu modlitbu za požehnaný priebeh návštevy ako aj kvíz o osobe a náuke pápeža Františka. Tento špeciálny Farský list si môžete vziať aj z našej baziliky.

Chceme sa v našej farnosti pripraviť na tento historický okamih pre Slovensko po duchovnej, formačnej aj organizačnej stránke. Pred každou svätou omšou sa modlíme schválenú modlitbu k pápežovej návšteve a predbežne sme už začali s prihlasovaním pútnikov, ktorí pri splnení podmienok túžia ísť osobne na stretnutia so Svätým Otcom. Začiatkom septembra spustíme ešte bezprostrednú duchovnú prípravu, o čom Vás budeme včas informovať.

Do všetkých kostolov našej farnosti a filiálok sme umiestnili k oltáru osobitný poster k návšteve pápeža Františka na Slovenku.

4.7/5 - (11 votes)