Špeciálne číslo Farského listu k návšteve pápeža

1628941841 (1).jpg

Pri príležitosti návštevy Svätého Otca Františka sme pripravili špeciálne číslo Farského listu. Nájdete v ňom podrobný harmonogram pápežovej  návštevy, výber z jeho myšlienok, oficiálnu modlitbu za požehnaný priebeh návštevy ako aj kvíz o osobe a náuke pápeža Františka. Tento špeciálny Farský list si môžete vziať aj z našej baziliky.

Chceme sa v našej farnosti pripraviť na tento historický okamih pre Slovensko po duchovnej, formačnej aj organizačnej stránke. Pred každou svätou omšou sa modlíme schválenú modlitbu k pápežovej návšteve a predbežne sme už začali s prihlasovaním pútnikov, ktorí pri splnení podmienok túžia ísť osobne na stretnutia so Svätým Otcom. Začiatkom septembra spustíme ešte bezprostrednú duchovnú prípravu, o čom Vás budeme včas informovať.

Do všetkých kostolov našej farnosti a filiálok sme umiestnili k oltáru osobitný poster k návšteve pápeža Františka na Slovenku.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188