Slávme spoločne Nedeľu Božieho slova

Nedela_Bozieho_Slova-720x471 (1).jpg

V 3. nedeľu v cezročnom období, ktorú budeme sláviť v tomto roku 21. januára, slávime v Katolíckej cirkvi Nedeľu Božieho slova. Ponúkame vám pobožnosť intronizácie Svätého písma vo Vašej domácnosti, ktorú si stiahnite z tejto webstránky. Vo svojich domácnostiach si pripravte všetko potrebné, aby ste sa ju mohli spoločne pomodliť ako domáca cirkev. Môžete sa spojiť susedia alebo rodiny a pomodliť sa ju spoločne.

Zároveň vás pozývame v nedeľu popoludní o 15:00 hod. na spoločnú popoludňajšiu Biblickú adoráciu.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188