Skauti nám aj tento rok prinesú betlehemské svetlo

4-3725b3864c8945872b50356ec1cabaf183a9b2d9 (1).jpg

Ako každý rok aj tentokrát nám kežmarskí skauti prinesú betlehemské svetlo do našej farnosti. Bude sa rozdávať v nedeľu 24. decembra 2023 v Bazilike sv. Kríža, ďalej v ZŠ s MŠ sv. Kríža na sídlisku Juh, v Novom evanjelickom kostole a vo filiálke v Malom Slavkove v kostole. Na všetkých miestach si budete môcť vziať betlehemské svetlo v čase od 9:00 do 12:00 hod.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188