Sídlisko Juh ožilo svätými omšami

image_6483441-1-640x471 (1).jpg

V Nedeľu Božieho milosrdenstva (24.4.) sme v jedálni cirkevnej školy na sídlisku Juh začali sláviť sv. omše. Veľmi milo nás prekvapila veľká účasť veriacich. Pre nás kňazov je to veľká radosť. Povzbudzujeme aj ostatných, aby prichádzali na tieto sv. omše každú nedeľu o 9:00 hod. Priestor cirkevnej školy ponúka veľmi dobré zázemie aj pre mamičky s deťmi, s kočiarmi, priestor je ozvučený, je tam elektrický organ, liturgické piesne sa premietajú na plátno. Každý je vítaný. Tešíme sa na Vás!