Sídlisko Juh ožilo svätými omšami

image_6483441-1-640x471 (1).jpg

V Nedeľu Božieho milosrdenstva (24.4.) sme v jedálni cirkevnej školy na sídlisku Juh začali sláviť sv. omše. Veľmi milo nás prekvapila veľká účasť veriacich. Pre nás kňazov je to veľká radosť. Povzbudzujeme aj ostatných, aby prichádzali na tieto sv. omše každú nedeľu o 9:00 hod. Priestor cirkevnej školy ponúka veľmi dobré zázemie aj pre mamičky s deťmi, s kočiarmi, priestor je ozvučený, je tam elektrický organ, liturgické piesne sa premietajú na plátno. Každý je vítaný. Tešíme sa na Vás!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188