Seminár pre snúbencov DOBRÝ ZAČIATOK

image (1).jpeg

Srdečne pozývame snúbencov na predmanželskú prípravu pod názvom Seminár pre snúbencov Dobrý začiatok, ktorý sa uskutoční od piatka do nedele 23. – 25. februára 2024 v Kláštore sestier Redeptoristiek v Kežmarku. Seminár zastrešuje kňaz o. Róbert Slotka z farnosti Oravská Polhora s tímom manželov. Počet párov je obmedzený max. na 15 párov. Povinná registrácia je do piatku 16. februára na stránke Moja Komunita Dobrý začiatok, kde nájdete aj všetky potrebné informácie.

https://www.mojakomunita.sk/web/dobry-zaciatok/domov/-/blogs/seminar-pre-snubencov-dobry-zaciatok-2024

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188