S deťmi budeme spoznávať Svätú zem

IMG_1660-2-309x471 (1).jpg

Po veľkonočných sviatkoch opäť pokračujú sv. omše určené pre deti každý piatok o 16:30 v Bazilike sv. Kríža. Na deti čaká nová téma – Krajina, v ktorej žil Pán Ježiš. Deti dostanú mapku Svätej zeme a karisblok, do ktorého si postupne budú ukladať letáčiky o Svätej zemi. Prosíme o dobrovoľný príspevok 2,- EUR. Deti, dozviete sa o zvieratách, riekach, vrchoch a mestách v krajine, v ktorej žil Boží Syn. Taktiež budete vedieť, aké ovocie a rastliny rastú v tejto krajine. Všetky deti a rodičov srdečne pozývame!

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188