RTVS odvysiela reportáž o Carlovej kvapke krvi

2022-10-27_carlova_kvapka_krvi_01 (1).jpg

V stredu 2.11. na Dvojke o 16:30 hod. odvysiela RTVS reportáž o našej akcii „Carlova kvapka krvi“. Ďakujeme, že ste sa vo veľkom počte zapojili do tejto našej akcii a prišli ste darovať krv. Ďakujeme za zorganizovanie podujatia Hotelu Hviezdoslav a Národnej transfúznej službe v Poprade. Nech Pán na orodovanie blahoslaveného Carla Acutisa, ktorý ako 15 ročný zomrel na leukémiu, požehná a odmení tento skutok lásky.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Modlitba je povinnosť alebo nevyhnutnosť?

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 11. nedele v Cezročnom období (16.6.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 4,26-34. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188