RTVS nahrávala adventnú reláciu s deťmi našej farnosti

hdimg62e175d6f2d72c7b6c55d724736134-1-480x471 (1).jpg

Pod záštitou farnosti Kežmarok a našej milej p.učiteľky Serafky z rehole sestier Satmárok piekli a tvorili deti z Materskej školy sv. Kríža rôzne sladké dobroty do relácie ORIENTÁCIE pre RTVS. Vysielať sa bude táto relácia ORIENTÁCIE na Dvojke v nedeľu 4.12. o 13:50 a v repríze v pondelok 5.12. o 9:35.  Srdečne Vás pozývame k jej sledovaniu. Ďakujeme našej sestričke, za všetku prác, ktorú s deťmi vykonala…. Celú fotogalériu z nahrávanie si môžete pozrieť TU.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188