Roráty 2021 – Všetko je pripravené a v pondelok 29. novembra začíname!

Snimka-obrazovky-2021-10-26-o-19.20.03-kopia-720x466.jpg

Začal sa Advent. V kostole pri sv. omšiach v sprievode s lampášikmi sme mali sláviť naše rorátne sv. omše pre deti. Kvôli pandémii je však všetko úplne inak, ale nedáme sa odradiť. Od pondelka 29. novembra každý pracovný deň vždy o 17:30 hod. budú priame prenosy adventných príhovorov pre deti. Sledujte nás prostredníctvom Kežmarskej televízie alebo na www.kukni.sk alebo www.fara-kezmarok.sk v časti „Naživo“. Deti, čaká Vás zaujímavá „Cesta do Betlehema“, na ktorej nás bude sprevádzať anjel Gabriel. Budeme spoznávať biblické mesta Nazaret, Jeruzalem, Galilejské jazero a mnohé ďalšie. V škole od Vašich učiteľov náboženstva dostanete vlastnú mapku, na ktorú si budete lepiť obrázky týchto biblických miest. Zavolajte aj Vašich rodičov, súrodencov a starých rodičov. Doma si zažnite Váš elektrický lampášik alebo sviečku na adventnom venci. ZAČÍNAME UŽ ZAJTRA O 17:30 HOD. NAŽIVO V KEŽMARSKEJ TELEVÍZII. Tešíme sa na Vás. Nezmeškajte!

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Modlitba je povinnosť alebo nevyhnutnosť?

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 11. nedele v Cezročnom období (16.6.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 4,26-34. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188