Rorátne sväté omše v Kežmarku

o_roratoch (1).jpg

Od 4. decembra do 15. decembra budú v bazilike vo všedné dni (pondelok – piatok) ráno o 6:00 hod. rorátne sv. omše. Budú to sv. omše ku cti Panny Márie (ak to liturgický kalendár umožní) iba pri svetle zažatých sviec. Na tieto sv. omše si môžete priniesť lampáše so zažatými sviecami. Povzbudzujeme vás, aby ste prichádzali na tieto sv. omše. Ak vám to čas a okolnosti dovolia, skúste prísť v Advente na všetky tieto sv. omše, alebo aspoň na niektoré z nich.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188