Radostné popoludnie pre deti na farskom dvore

43-–-kopia-kopia.jpg

Na začiatku prázdnin sme vyzvali deti, aby spoznali kostoly v našom dekanáte. Deti dostali mapku dekanátu a preukaz pútnika. Ako odmenu pozývame tie deti, ktoré splnili úlohy v preukaze pútnika, na farský dvor a to v túto nedeľu 10. septembra o 16:00 hod. Čaká Vás radostné popoludnie a drobná odmena. Podmienka: Prineste so sebou vyplnený preukaz pútnika.

Alebo to ešte do uvedenej nedele 10. septembra môžete skúsiť ešte splniť.