Prosíme o pomoc pre utečencov z Ukrajiny

5f653ba7-a594-4c17-a64f-a492dd7c538d.jpg

V tieto dni a hodiny začínajú na Slovensko prichádzať utečenci z Ukrajiny. Sú to predovšetkým matky s deťmi, lebo ich manželia ostávajú brániť svoju vlasť. Prví utečenci už prišli aj do nášho regiónu Kežmarku. V nedeľu 27. február od 13:00 do 15:00 hod. bude možné priniesť do Gréckokatolíckeho chrámu v Kežmarku (vedľa polikliniky) oblečenie, deky, hygienické potreby, detské plienky, trvanlivé potraviny a pod. pre utečencov z Ukrajiny. Prosíme tých, ktorí môžu pomôcť, aby sa aj týmto spôsobom zapojili do záchrany našich bratom a sestier v núdzi, ktorí utekajú pred hrôzami vojny.