Prosíme o pomoc pre utečencov z Ukrajiny

5f653ba7-a594-4c17-a64f-a492dd7c538d.jpg

V tieto dni a hodiny začínajú na Slovensko prichádzať utečenci z Ukrajiny. Sú to predovšetkým matky s deťmi, lebo ich manželia ostávajú brániť svoju vlasť. Prví utečenci už prišli aj do nášho regiónu Kežmarku. V nedeľu 27. február od 13:00 do 15:00 hod. bude možné priniesť do Gréckokatolíckeho chrámu v Kežmarku (vedľa polikliniky) oblečenie, deky, hygienické potreby, detské plienky, trvanlivé potraviny a pod. pre utečencov z Ukrajiny. Prosíme tých, ktorí môžu pomôcť, aby sa aj týmto spôsobom zapojili do záchrany našich bratom a sestier v núdzi, ktorí utekajú pred hrôzami vojny.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188