Prosba o požehnanie na začiatku nového šk. roka

20230901_171944-kopia-360x471 (1).jpg

V piatok 1. septembra sme pri sv. omši za účasti detí o 16:30 v Bazilike Svätého kríža v Kežmarku prosili Pána Boha o požehnanie pre deti na začiatku nového školského roka. Požehnali sme školské tašky, ktoré symbolizujú všetko, čo v živote deti prežívajú – svoje radosti, starosti, svojich rodičov, súrodencov, starých rodičov, učiteľov, spolužiakov… Pre všetkých sme prosili o Božie požehnanie. Ponúkame aspoň zopár fotiek zo svätej omše.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Modlitba je povinnosť alebo nevyhnutnosť?

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 11. nedele v Cezročnom období (16.6.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 4,26-34. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188