Príďte na procesiu na Palmovú – Kvetnú nedeľu

kvetna_nedela (1).jpg

Na Palmovú – Kvetnú nedeľu 2. apríla sa už tradične koná požehnanie ratolestí – bahniatok a procesia. Pozývame Vás na procesiu ktorá bude pred hlavnou sv. omšou. Zhromaždíme sa pred Mariánskym kostolom na Hradnom námestí, kde začne 9:40 hod. obrad požehnania ratolestí. Potom sa v sprievode a so spevom vyberieme smerom k bazilike. Sv. omša začne o 10:00 hod. Príďte na túto procesiu a prineste si bahniatka na požehnanie.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Ježiš - vzor a učiteľ modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z 15. nedele v Cezročnom období (14.7.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz je to nad úryvkom Mk 6,7-13. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188