Príprava na prijatie sviatostí pre dospelých

1343046662_10_1-640x471 (1).jpg

Tí dospelí, ktorí sú nepokrstení a chcú vstúpiť do Katolíckej cirkvi, alebo pokrstení, ktorým chýba niektorá zo sviatostí (Birmovanie, Sviatosť Oltárna) a túžia ich prijať, ponúkame prípravu v našej farnosti. Prihlásiť sa môžu osobne na farskom úrade alebo cez farský email, kde uvedú svoje meno a priezvisko a telefonický kontakt. Ak vo svojom okolí poznáte záujemcov, prosím, dajte im vedieť. Ak vo Vašej rodine máte niekoho takého, povzbuďte ho k prijatiu týchto sviatostí. Príprava začne v septembri a potrvá do Veľkej Noci.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188