Pripnite si hrdo odznak s fotkou pápeža Františka

IMG_6617-2-720x471 (1).jpg

Počas návštevy Svätého Otca Františka môžeme nosiť na odeve odznak s jeho fotkou a nápisom „Pápež František na Slovensku“. Chceme sa aj takýmto vonkajším svedectvom prihlásiť k návšteve Svätého Otca na Slovensku. Je to naše verejné vyznanie viery. že pápež František medzi nás príde a povzbudí nás vo viere. Odznaky ste dostali piatok 10. septembra pri detskej sv. omši (16:30) a mládežníckej sv. omši (18:00) v Bazilike minor sv. Kríža v Kežmarku.