Pripnite si hrdo odznak s fotkou pápeža Františka

IMG_6617-2-720x471 (1).jpg

Počas návštevy Svätého Otca Františka môžeme nosiť na odeve odznak s jeho fotkou a nápisom „Pápež František na Slovensku“. Chceme sa aj takýmto vonkajším svedectvom prihlásiť k návšteve Svätého Otca na Slovensku. Je to naše verejné vyznanie viery. že pápež František medzi nás príde a povzbudí nás vo viere. Odznaky ste dostali piatok 10. septembra pri detskej sv. omši (16:30) a mládežníckej sv. omši (18:00) v Bazilike minor sv. Kríža v Kežmarku.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188