Prihláste sa na cestu autobusom na stretnutie so Svätým Otcom s mladými

Plagat-2-720x471 (1).jpg

Iste viete, že Svätý Otec František navštívi v dňoch 12. – 15. septembra Slovensko. V utorok 14. septembra o 17:00 hod. sa stretne s mladými na Štadióne Lokomotíva v Košiciach. Avšak program začne už dopoludnia o 11:00 hod. sv. omšou, ktorú bude sláviť pražský arcibiskup, kardinál Dominik Duka. Po nej bude nasledovať ďalší duchovný program. Predbežný program si prečítajte TU. Ponúkame mladým, ale aj ďalším záujemcom našej farnosti možnosť ísť na toto stretnutie spoločne jedným autobusom. Na webstránke farnosti Kežmarok môžete prebežne nahlásiť miesto v autobuse. Ďalšie informácie Vám poskytneme neskôr priamo na Váš email. Nevyhnutnosťou však naďalej zostáva povinná registrácia, ktorú účastník musí sám urobiť na webstránke www.navstevapapeza.sk a taktiež plné zaočkovanie proti ochoreniu COVID-19.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188