Prihláste sa na cestu autobusom na stretnutie so Svätým Otcom s mladými

Plagat-2-720x471 (1).jpg

Iste viete, že Svätý Otec František navštívi v dňoch 12. – 15. septembra Slovensko. V utorok 14. septembra o 17:00 hod. sa stretne s mladými na Štadióne Lokomotíva v Košiciach. Avšak program začne už dopoludnia o 11:00 hod. sv. omšou, ktorú bude sláviť pražský arcibiskup, kardinál Dominik Duka. Po nej bude nasledovať ďalší duchovný program. Predbežný program si prečítajte TU. Ponúkame mladým, ale aj ďalším záujemcom našej farnosti možnosť ísť na toto stretnutie spoločne jedným autobusom. Na webstránke farnosti Kežmarok môžete prebežne nahlásiť miesto v autobuse. Ďalšie informácie Vám poskytneme neskôr priamo na Váš email. Nevyhnutnosťou však naďalej zostáva povinná registrácia, ktorú účastník musí sám urobiť na webstránke www.navstevapapeza.sk a taktiež plné zaočkovanie proti ochoreniu COVID-19.