Príďte na sprievod na Kvetnú – Palmovú nedeľu

kvetna_nedela (1).jpg

Na budúcu nedeľu 10. apríla sa už tradične koná požehnanie ratolestí – bahniatok a procesia. Pozývame Vás na procesiu ktorá bude pred hlavnou sv. omšou. Zhromaždíme sa pred Mariánskym kostolom na Hradnom námestí, kde začne o 10:30 hod. obrad požehnania ratolestí. Potom sa v sprievode a so spevom vyberieme smerom k bazilike. Sv. omša začne o 11:00 hod. Príďte na túto procesiu a prineste si bahniatka na požehnanie.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188