Prežite „Leto s Božím slovom“

BS-640x471 (1).jpg

Aj tento rok v rámci letných prázdnin prebehne v našej farnosti aktivita „Leto s Božím slovom“. Od nedele 9. júla zverejníme každú nedeľu vo Farskom liste a na webstránke farnosti súťažnú otázku. Bude sa dotýkať Evanjelia podľa Marka. Cieľom nie je súťažiť, ale povzbudiť všetkých záujemcov, aby sme počas leta prečítali jedno celé evanjelium, a tak lepšie poznali Božieho Syna a jeho posolstvo.

Odvaha ísť na duchovné cvičenia

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vás povzbudzujem objaviť krásu duchovných cvičení. Prajem Vám príjemné počúvanie.

Posolstvo evanjelia z 4. veľkonočnej nedele (21.4.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na 4. veľkonočnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 10,11-18. Prajem Vám príjemné počúvanie!