Prežite krstný týždeň s myšlienkami pápeža Františka

9ce44f5c4d1e621d43ad5ed177d8a467-357x471 (1).jpg

V nedeľu 9. januára budeme sláviť nedeľu Pánovho krstu, ktorou sa skončí vianočné obdobie. Od pondelka 10. januára Vás pozývame prežiť celý týždeň s pohľadom upriameným na sviatosť krstu. Každý deň Vám ponúkneme katechézu pápeža Františka o sviatosti krstu. Prečítajte si ju v domácnosti. Zároveň Vám ponúkneme aj konkrétne duchovné predsavzatie na každý deň. Začíname už teraz v pondelok 10. januára. Dajte vedieť aj ostatným. Sledujte našu webstránku.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188