Pozývame Vás na sv. omšu a koncert kapucína Felixa

OK_tvlux_kapucini_2_ws (1).jpg

V piatok 9. júna Vás pozývame na sv. omšu o 18:00 hod. v Bazilike Svätého kríža v Kežmarku, na ktorej bude kazateľom známy kapucín Felix. Po jej skončení bude koncert jeho piesní. Vstupné je DOBROVOĽNÉ.

Celým menom Felix Ján Tkáč je katolícky kňaz a člen rehole kapucínov. Patrí k výrazným postavám slovenského gospelu so svojím nezameniteľným hlasom. V roku 2016 ho pápež František poveril, aby bol misionárom Božieho milosrdenstva.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188