Pozývame Vás na sv. omšu a koncert kapucína Felixa

OK_tvlux_kapucini_2_ws (1).jpg

V piatok 9. júna Vás pozývame na sv. omšu o 18:00 hod. v Bazilike Svätého kríža v Kežmarku, na ktorej bude kazateľom známy kapucín Felix. Po jej skončení bude koncert jeho piesní. Vstupné je DOBROVOĽNÉ.

Celým menom Felix Ján Tkáč je katolícky kňaz a člen rehole kapucínov. Patrí k výrazným postavám slovenského gospelu so svojím nezameniteľným hlasom. V roku 2016 ho pápež František poveril, aby bol misionárom Božieho milosrdenstva.