Pozývame Vás na krížovú cestu na sídlisku Juh

Fotka-2-422x471 (1).jpg

Aj tento rok Vás pozývame na pobožnosť Krížovej cesty na sídlisko Juh. Uskutoční sa na Kvetnú nedeľu 2. apríla večer o 20:00 hod. na otvorenom priestranstve medzi bytovkami na ul. Lanškrounská a Petržalská (tzv. klietka). Pôjdeme po chodníku a zastavenia krížovej cesty budú pred vchodmi do jednotlivých bytoviek. Túto pobožnosť chceme obetovať za tých, ktorí z rôznych dôvodov presdtali praktizovať kresťanskú vieru. Urobili tak možno z ľahostajnosti alebo kvôli negatívnej skúsenosti s Cirkvou, hoci mnohí sú pokrstení. Chceme ich osloviť, dotknúť sa ich srdca, prosiť o odpustenie a pozvať ich do nášho spoločenstva. Pozývame Vás, pridajte sa k nám! Prinesme Krista na naše sídlisko. Prebuďme našu vieru a vráťme sa k jej praktizovaniu. 

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Vonkajšie znaky a gestá pri modlitbe

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Zoslania Ducha Svätého (19.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Svätodušnú nedeľu je to nad úryvkom Jn 15,26-27; 16,12-15. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188