Pozývame vás na katechézu „Modlitba, ktorá zmení tvoj život“

V stredu 10. apríla 2024 vás pozývame na svätú omšu za účastí mladých a birmovancov a po nej na katechézu s názvom: „Modlitba, ktorá zmení tvoj život“. Tím pod vedením Richarda Vašečku nám priblíži ako sa modliť s Božím slovom, ako vytvárať vzťah s Bohom, či ako zažiť premenu svojho života vďaka modlitbe. Táto téma vhodne zapadá aj do prebiehajúceho Roka modlitby, preto vás srdečne všetkých pozývame opäť sa nechať povzbudiť myšlienkami na túto tému.

Galéria

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188