Pozývame Vás na ďalšie stretnutie nad Svätým písmom

DSV-II-1 (1).jpg

Vo štvrtok 19. mája sa v Bazilike sv. Kríža v Kežmarku uskutoční siedme a zároveň záverečné stretnutie tohtoročnej Diecéznej školy viery, ktoré je venované Svätému písmu. Program začne večernou sv. omšou o 18:00 hod. a hneď po jej skončení bude pokračovať na tému: “ Čítať a modliť sa Sväté písmo.“ Srdečne Vás pozývame. Prosíme, dajte vedieť aj ostatným záujemcom o Sväté písmo. Svätú omšu a prednášku bude prenášať naživo aj Kežmarská televízia.

Počúvaj podcast kdekoľvek sa nachádzaš

Vyber si jeden z podcastov a počúvaj ho prostredníctvom tohto webu alebo cez jednu z obľúbených podcastových aplikácii.

Panna Mária - Matka modlitby

Tento rok sa v Katolíckej cirkvi slávi ako Rok modlitby. V tejto časti Vám ponúkam praktické podnety pre farnosti, spoločenstvá a rodiny, ako prehĺbiť našu modlitbu. Prajem Vám príjemné počúvanie. 

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Posolstvo evanjelia z nedele Najsvätejšej Trojice (26.5.)

V mojom podcaste Božie slovo medzi nami (BSMN) Vám pravidelne ponúkam zamyslenie k evanjeliu najbližšej nedele. Teraz na Najsvätejšiu Trojicu je to nad úryvkom Mt 28,16-20. Prajem Vám príjemné počúvanie!

Počúvaj na:

Spotify logoApple Podcasts logoGoogle Podcasts logo

Podporte nás

Ďakujeme za Vašu podporu a štedrosť, aby sme aj naďalej mohli uhrádzať potrebné výdavky a pripravovať pastoračné aktivity. Aktivity našej farnosti môžete podporiť finančne prostredníctvom pokladničiek v kostoloch alebo priamo na bankový účet farnosti.

IBAN: SK50 1100 0000 0026 2315 8188