Pozývame na film FATIMA

Fatima-397x471 (1).jpg

13. mája si pripomenieme výročie zjavenia Božej Matky trom deťom Lucii, Hyacinte a Františkovi v portugalskom meste Fatima v roku 1917. O tejto udalosti vznikol v roku 2020 film. Na výročie fatimských zjavení sme pre Vás pripravili premietanie tohto filmu FATIMA v našej bazilike. Dĺžka filmu je 113 minút a je v slovenskom jazyku. Vstup je voľný. Môžete prísť v stredu 12. mája o 9:15 a o 18:45 a v piatok 14. mája o 9:15 a o 18:45. Môžete pozvať aj ďalších.